blog

Fotografia produktowa Lublin

Czwartek, 15 Listopad, 2018

Fotografia produktowa Lublin - jak powstaje?

Fotografia produktowa Lublin - etapy powstawania:

Fotografia produktowa wymaga kreatywnego podejścia do tematu. Specjalnie aranżowane sceny, dynamiczne ujęcia, dobór dodatków, odpowiedniego oświetlenia gwarantują atrakcyjny wizualnie przekaz. Są niezwykle efektowne, dzięki czemu przyciągają uwagę klientów. To zdjęcie reklamowe wykonaliśmy w naszym studio. Bazą było czarne tło równomiernie oświetlone za pomocą studyjnych lamp błyskowych. Całość została ręcznie wycięta i poddana drobiazgowej postprodukcji. Sznurówki falowały za pomocą rąk. Oświetlenie błyskowe i krótki czas migawki zamroziły ruch. Lewitacja buta to efekt obróbki komputerowej.

Fotografia reklamowa Lublin w zaawansowanym stopniu opiera się na postprodukcji - czyli komputerowej obróbce zdjęć. Za pomocą programów, umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu dopracowujemy każdy detal. Fotografia produktowa Lublin o charakterze reklamowym, wymagają często retuszu oryginalnego produktu w taki sposób, aby finalny efekt uwidaczniał najlepsze cechy fotografowanego przedmiotu.


czytaj więcej


Pieniądze szczęścia nie dają, ale kolorawanki...

Czwartek, 15 Listopad, 2018

Pomysł na sesje z kolorowankami wpadł nam do głowy podczas zabawy z synkiem. Porozrzucane na podłodze kartki i kredki stały się naszą inspiracją. Podczas sesji wykonaliśmy ponad 100 zdjęć samych kredek w locie. Zastosowaliśmy przy tym bardzo wysoki czas migawki w celu zamrożenia ruchu. Dopełnieniem koncepcji było żółte tło które wprowadza pozytywną energię i radość :)


czytaj więcej


W roli głównej silikonowe etui

Czwartek, 15 Listopad, 2018

Wyjątkowe etui na telefony wykonane są z silikonu oraz suszonych kwiatów i roślin, które wcześniej zalane zostały warstwą żywicy. Mając tak niepowtarzalny i unikatowy produkt mieliśmy nie lada wyzwanie, aby nie powtórzyć oczywistych skojarzeń z naturą. Produkt nasycony jest drobnymi ażurowymi elementami, które pełnią funkcję wartości dodanej. Naszą ideą było stworzenie neutralnego, pastelowego tła, które pozwoli wyeksponować detale tego oryginalnego produktu. Dodając miękkie cienie podkreśliliśmy subtelność szczegółów. Dzięki tym zabiegom fotografie emanują delikatnością i minimalizmem.


czytaj więcej


1 2 »